Mokymai

 

Instruktažas apie saugą - vienu žingsniu arčiau šimtaprocentinio saugumo

Kiekvienas kvalifikuotas darbuotojas žino, kaip visiškai saugiai pakelti krovinį. Tai nėra kažkas neįtikėtino. Sunkiausia yra pakelti krovinį tūkstantąjį kartą lygiai taip pat rūpestingai ir atidžiai, kaip ir pirmąjį kartą. Kai tai tampa įpročiu ir staiga nutinka nelaimingas atsitikimas, vadinasi, pradėjote pernelyg savimi pasitikėti arba dirbdamas labai jaudinotės.

Tai nelengvas dalykas. Nelaimingų atsitikimų rodikliai Lietuvosos darbo vietose mums nekelia jokio džiaugsmo ir neketiname su jais susitaikyti. Todėl bendrovė „Certex“ pradėjo akciją „Vienu žingsniu arčiau šimtaprocentinio saugumo“. Nors mūsų mokymams ir paskesnei kontrolei keliami didžiausi reikalavimai, to nepakanka. Mes ir toliau tobulinsime savo mokymų (kvalifikacijos kėlimo) programą ir nustatysime dar aukštesnius standartus jų dalyviams. Dirbsime dar sunkiau, tobulindami savo techninius sprendimus. Ketiname ir toliau visais įmanomais būdais kalbėti apie kėlimo saugą.

Būtina sumažinti nelaimingų atsitikimų skaičių. Mums nieko nėra svarbiau už tai, nuo ko priklauso žmogaus gyvybė.

Investicija į ateitį ir saugą

Per bendrovės „Certex“ beveik dešimtmeti organizuojamus mokymus vyksta išsamūs saugaus kėlimo darbų instruktažai darbuotojams, dirbantiems su kranais, tiltiniais kranais, autokrautuvais ir dirbantiems aukštyje.

Per šį laiką visi galėjome matyti ir stebėti teigiamus pokyčius šalyje – sunkių nelaimingų atsitikimų darbo vietose sumažėjo. Pastaraisiais metais mirtinų atvejų skaičius svyravo, tačiau, laimei, bendra tendencija rodo, kad šių tragiškų įvykių statistiškai sumažėjo.

Susisiekite su mumis

produkter-safety100.jpg