Individualiems poreikiams pritaikyti produktai

Nuo idėjos iki produkto

AWG-50-APoT.jpg

Mūsų inžinieriai bendrauja tiesiogiai su klientu, kad galėtų rasti tinkamus sprendimus arba įgyvendinti kliento išsakytus sudėtingesnius kėlimo poreikius. Padalinys pagrindinį dėmesį skiria individualizuotų sudėtingesnio pobūdžio kėlimo priemonių, t. y., kai negalima pritaikyti standartinių kėlimo komponentų, projektavimui ir gamybai. Produktų asortimentas labai platus: nuo mažų kėlimo įrankių, galinčių pakelti kelis kilogramus, iki didžiulių sudėtingų kėlimo konstrukcijų, leidžiančių kelti kelis šimtus tonų sveriančius krovinius.

Mūsų konstravimo skyrius turėdamas  beveik 10 metų kėlimo įrenginių projektavimo patirtį yra sukaupęs savo duomenų bazėje šimtus įvairių projektų. Mūsų inžinieriai dirbo glaudžiai bendradarbiaudami su klientais, todėl sukurtas galutinis produktas yra saugus ir paprastas naudoti. 

Gamybos skyrius gali pasigirti ilgametėmis suvirinto plieno produktų gamybos tradicijomis ir pagrindinį dėmesį skiria aukštai kompetencijai suvirinimo srityje. Visi suvirintojai yra licencijuoti pagal LST EN 287 standartą. Taip pat turime platų subtiekėjų, aprūpinančių mus mechaniškai apdirbtais ir kitais standartiniais komponentais, tinklą.

brush.jpg

Mūsų kėlimo įranga yra paženklinta CE ženklu. Prieš galutinį pristatymą užsakovams, įranga bandoma su tam tikra apkrova ir atliekama patikra. Patikra su apkrova iki 25 tonų paprastai atliekama vietoje. Bandymai su didesnėmis apkrovomis atliekami bendradarbiaujant su užsienio partneriais.

CERTEX stengiasi pristatyti klientams prekes greitai ir parduoti juos konkurencingomis kainomis, tačiau pirmiausia siekia pasiūlyti klientui geriausią, koki tik įmanoma, sprendimą.