Auštalipių įrangos naudojimo rekomendacijos


A. TVIRTINIMO TAŠKAS / KONSTRUKCINIS TVIRTINIMO ĮTAISAS

Tvirtinimo vieta arba konstrukcinio tvirtinimo priemonės turi atitikti, standarto LST EN 795:2012, atsparumo reikalavimus.
Statinio bandymo apkrova yra 12 kN. Nepamirškite, kad mažiausias atsargos koeficientas yra 2:1. Gamintojai turi įvairaus pobūdžio reikalavimų apkrovoms, kurios variuoją nuo 12 kN iki 25 kN, o kartais ir didesnės.

Mes siūlome laikytis 24 kN apkrovos reikšmės, aptariant ir nagrinėjant atsparumo reikalavimus ( = minimali trukimo riba). Pagal šią reikšmę galima spręsti ir apie kitus būdingus atvejus.
Tai gali nulemti tvirtinimo įrangos pasirinkimą, o taip pat ir asmeninių saugos priemonių pasirinkimą. Dėl išsamesnių informacijos susisiekite su mumis. 

Horizontaliai saugos linijai (vedlinei) smūginiuose skaičiavimuose būtina išlaikyti privalomą saugos koeficientą 2. Tai reiškia, kad saugos įrangai gali prireikti stipresnės konstrukcijos.

Kilus klausimams ar abejonėms susisiekite pasitarti. Išpildyti reikalavimus galima papildomomis asmeninės saugos priemonėmis arba pritaikant tobulesnes savitas konstrukcines priemones. Bet tam nepakanka vien tik paspausti mygtuką žiniatinklio svetainėje.

 
Bygg_och_anlaggning.png