Certex padalinys


UAB "Certex Lietuva" priklauso tarptautinei "Certex" įmonių grupei. Čia galite rasti mūsų partnerių interneto svetaines.

Mes esame įsikūrę visoje Europoje

Bendrovė „Certex“ siūlo produktus ir paslaugas visoje Europoje ir šiuo metu vykdo veiklą Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Rusijoje, Belgijoje ir Nyderlanduose. Kiekvienoje šalyje yra įkurtos klientų aptarnavimo vietos bei mobilaus serviso tinklas, todėl mūsų klientai gali pasinaudoti kompetentingų ir patyrusių bendrovės darbuotojų paslaugomis.

Mes esame didesnės grupės dalis

UAB "Certex Lietuva" yra "AxLoad" bendrovės dalis.

"Kiekvieną dieną viso pasaulio jūrų ir oro uostuose, laivuose ir kelyje, atvirose jūrose plaukiojančiose platformose ir įvairiausiose gamybos bei pramonės srityse naudojami bendrovės "AxLoad" produktai ir sprendimai, padedantys užtikrinti saugią ir našią darbo aplinką."

"AxLoad" bendrovė yra "Axel Johnson International" dalis.

"Axel Johnson International" istorija siekia daugiau nei du amžius. Šiandienės rinkodaros ir platinimo verslo ištakas galima pastebėti dar 1873 m. įsteigtos bendrovės "Axel Johnson & Co" pradžios veikloje. Bėgant metams, vienos veiklos išnyko, o vietoj jų atsirado naujos – tai natūralu nuolat besikaičiančiame pasaulyje. Spartėjant pasaulio pokyčiams, sparčiai keičiasi ir "Axel Johnson International". Mūsų pagrindinės rinkos – Skandinavijos šalių regionas ir Europa, mūsų kapitalas – keli iš stipriausių pasaulyje prekės ženklų, mūsų padėtis – viena pirmaujančių rinkoje, daugelyje segmentų ir nišų, kuriose dirbame. Trumpiau tariant, pertvarkėme palaidą ir geografiškai išsibarsčiusią bendrovių konglomeraciją į modernizuotą ir glaudžiai susietą, kryptingai dirbančią pagrindinių įmonių grupę.“

Bendrovė "Axel Johnson International“ yra dalis šeimos bendrovės "Axel Johnson AB" kartu su bendrovėmis "Axstores", "Martin&Servera" (70 %), "Novax" ir iš dalies priklausančiomis biržinėms bendrovėmis "Axfood" ir "Mekonomen". Bendrovė "Axel Johnson AB" priklauso Antonijai Ax:son Johnson ir jos šeimai. Nuosavų ir iš dalies priklausančių bendrovių, sudarančių "Axel Johnson" įmonių grupę, metinis pardavimas iš viso sudaro apie 71 milijardą Švedijos kronų (SEK), jose dirba apie 22 000 darbuotojų (2013 m. duomenimis).